TVP Sport

| Pridėti pasirinkimą

Št - 09-18
06:45 Sportowy Wieczór
07:25 Piłka nożna - AMP futbol - Mistrzostwa Europy, Kraków - 1/4 finału: Polska - Francja
07:30 Zakończenie dnia
08:50 Piłka nożna - eliminacje Mistrzostw Świata kobiet, Gdańsk: Polska - Belgia
11:00 Stan futbolu
12:00 Kajakarstwo - Mistrzostwa Świata, Kopenhaga dz. 1
14:10 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 3.seria (#1): Górnik Zabrze - Łomża VIVE Kielce
15:55 Strongman - Mistrzostwa Polski w parach, Białystok
17:00 Kajakarstwo - Mistrzostwa Świata, Kopenhaga dz. 1
18:05 Piłka nożna - AMP futbol - Mistrzostwa Europy, Kraków - 1/2 finału (studio)
18:25 Piłka nożna - AMP futbol - Mistrzostwa Europy, Kraków - 1/2 finału:
20:20 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 8.kolejka: Lechia Gdańsk - Piast Gliwice (studio)
20:55 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 8.kolejka: Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
23:20 Sportowy Wieczór
23:55 Piłka nożna - eliminacje Mistrzostw Świata kobiet, Gdańsk: Polska - Belgia
01:45 Boks - Gala w Miami: walka wieczoru Canelo Saul Alvarez - Avni Yildirim
02:45 Boks - Gala w Miami: walka wieczoru Canelo Saul Alvarez - Avni Yildirim
03:50 IO Tokio 2020 - Igrzyska na bis: Boks - Finały
Se - 09-19
06:20 Zakończenie dnia
07:50 Piłka nożna - AMP futbol - Mistrzostwa Europy, Kraków - 1/2 finału:
08:45 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 8.kolejka: Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
10:55 Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Strongman w Podegrodziu
12:00 Kajakarstwo - Mistrzostwa Świata, Kopenhaga dz. 2
13:50 Biało - czerwoni - historie niezwykłe - Kolarska czwórka torowa
14:10 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 3.seria (#2): Energa MKS Kalisz - Chrobry Głogów
15:55 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata, Flandria 2021 dz. 1 - jazda na czas elity mężczyzn
18:15 Piłka nożna - AMP futbol - Mistrzostwa Europy, Kraków - 3 miejsce (studio)
18:30 Piłka nożna - AMP futbol - Mistrzostwa Europy, Kraków - 3 miejsce
20:30 Piłka nożna - AMP futbol - Mistrzostwa Europy, Kraków - Finał (studio)
20:55 Piłka nożna - AMP futbol - Mistrzostwa Europy, Kraków - Finał
23:05 Boks - Gala w Hollywood, Floryda: Danijar Jelleusinow - Julius Indongo
23:25 Boks - Gala w Paryżu - Michałkin - Bauderlique
00:00 Sportowy Wieczór
00:45 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 8.kolejka: Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
03:55 Sporty walki - MMA - Bellator (#261), Uncasville
05:40 Boks - Gala DAZN w Londynie (#2): C. Cameron - A. Araujo
Pr - 09-20
06:20 Zakończenie dnia
06:35 Sportowy Wieczór
07:15 Kamerą TVP Sport - Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - Polskie medale
08:20 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata, Flandria 2021 dz. 1 - jazda na czas elity mężczyzn
09:35 Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix w Wiśle - konkurs indywidualny (1)
11:25 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata, Flandria 2021 dz. 2 - jazda na czas orlików (do lat 23)
13:30 Piłka nożna - e - Winner 2.liga, 9.kolejka: Śląsk II Wrocław - KKS 1925 Kalisz
15:35 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata, Flandria 2021 dz. 2 - jazda na czas elity kobiet
17:40 Piłka nożna - AMP futbol - Mistrzostwa Europy, Kraków - Finał
19:15 Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy - Katowice: FINAŁ
21:15 GOL
23:00 Sportowy Wieczór
23:40 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata, Flandria 2021 dz. 2 - jazda na czas elity kobiet
00:50 EURO 2020 - 1/8F (6): Francja - Szwajcaria
01:10 EURO 2020 - 1/8F (5): Chorwacja - Hiszpania
03:55 Sporty walki - MMA - Bellator (#262), Uncasville, USA
05:30 Boks - Gala DAZN w Londynie - walka wieczoru: Joshua Buatsi - Marko Calic
An - 09-21
06:10 Zakończenie dnia
06:25 Sportowy Wieczór
06:55 IO Tokio 2020 - Piłka wodna mężczyzn - finał: Grecja - Serbia
08:25 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata, Flandria 2021 dz. 2 - jazda na czas elity kobiet
09:35 Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix w Wiśle - konkurs indywidualny (2)
11:25 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata, Flandria 2021 dz. 3 - jazda na czas juniorek (do lat 18)
13:30 Piłka nożna - eliminacje Mistrzostw Świata kobiet, Gdańsk: Polska - Belgia
15:30 Niezwykłe historie Biało - Czerwonych - Marian Zieliński
15:55 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata, Flandria 2021 dz. 3 - jazda na czas juniorów (do lat 18)
18:15 PN - Eliminacje MŚ kobiet: Armenia - Polska studio
18:25 PN - Eliminacje MŚ kobiet: Armenia - Polska
20:55 Piłka nożna - Liga Mistrzów 2021/22 - 1 kolejka: Inter Mediolan - Real Madryt
23:00 Sportowy Wieczór
23:40 Piłka nożna - AMP futbol - Mistrzostwa Europy, Kraków - Finał
03:55 Sporty walki - MMA - Bellator (#263), Uncasville, USA
05:30 Boks - Gala w Hollywood, Floryda: walka wieczoru: D. Jacobs - G. Rosado

Norint užtikrinti geriausią naršymo patirtį svetainė naudoja slapukus.
Privatumo politika
Supratau