Etaplius TV

| Pridėti pasirinkimą

Pr - 09-28
07:30 Infostudija, Etaplius TV k
08:00 Specialusis reportažas, Etaplius TV
08:15 Proto mankšta, Žinių radijas
08:30 Verslios mamos, Alfa TV k
09:00 Ramybė chaose, Tinklalaidė k
10:30 Žvilgsnis giliau, Marijampolės TV k
11:00 Dūzės ir Mūzės nuotykiai, Etaplius TV k
11:30 Tauro ragas, Šviečiamoji programa k
12:00 Infostudija, Etaplius TV k
12:30 Mokslas suprantamai, Žinių radijas
13:00 Mama kalba, Etaplius TV k
13:30 Ekonomika šiandien, Žinių radijas k
14:00 Apie tave, Žinių radijas
15:00 Dienos klausimas, Žinių radijas
16:00 Petro Šiaučiūno valanda
17:00 Delfi diena, Delfi TV
18:00 (At)koduojant Sūduvos regioną: Suvalkų koridorius, TV7
18:30 Infostudija, Etaplius TV
19:00 Specialusis reportažas, Etaplius TV k
19:15 Proto mankšta, Žinių radijas k
19:30 Verslo TOP, Alfa TV
20:30 Tarp eilučių, Etaplius TV
21:00 Prezidentas iš Sūduvos, Marijampolės TV
21:30 Infostudija, Etaplius TV k
22:00 Gimę po laiminga žvaigžde, Alfa TV