BTV

| Pridėti pasirinkimą

Kt - 06-20
06:00 "Mano virtuvė geriausia" (10) (k) (My Kitchen Rules XII)
07:30 "Teisingumo agentai" (39) (Agenty Spravedlivosti VII)
08:30 "44-as skyrius" (79) (Otdel 44)
09:30 "Seklys ir Makaulė" (27) (k) (Toptun)
10:30 "CSI. Majamis" (11) (k) (CSI: Miami X)
11:30 "Šviežias kraujas" (2) (k) (The Rookie V)
12:30 "Kaupikai" (12) (Hoarders II)
13:30 "Mano virtuvė geriausia" (11) (My Kitchen Rules XII)
15:00 "PREMJERA Žemiau denio" (1) (Below Deck IV)
16:00 "Seklys ir Makaulė" (28) (Toptun)
17:00 "Šviežias kraujas" (3) (The Rookie V)
18:00 "CSI. Majamis" (12) (CSI: Miami X)
19:00 "FTB" (12) (FBI V)
20:00 "Pričiupom!" (10) (Just for Laughs Gags XVII)
20:30 "Pričiupom!" (11) (Just for Laughs Gags XVII)
21:00 Visa griaunantis (Demolition Man)
23:20 Mirties apsas (k) (Countdown)
01:40 "Spec. būrys. Išlieka stipriausi" (6) (SAS: Who Dares Wins VI)
02:45 "Geriausi šokėjai gamtoje" (2) (k) (Nature's Greatest Dancers)
03:50 "Lego meistrai" (1) (k) (LEGO Masters USA II)
04:35 100 metų propagandos
05:00 Žinios
05:55 Programos pabaiga
Pn - 06-21
06:00 "Mano virtuvė geriausia" (11) (k) (My Kitchen Rules XII)
07:30 "Teisingumo agentai" (40) (Agenty Spravedlivosti VII)
08:30 "44-as skyrius" (80) (Otdel 44)
09:30 "Seklys ir Makaulė" (28) (k) (Toptun)
10:30 "CSI. Majamis" (12) (k) (CSI: Miami X)
11:30 "Šviežias kraujas" (3) (k) (The Rookie V)
12:30 "Kaupikai" (13) (Hoarders II)
13:30 "Mano virtuvė geriausia" (12) (My Kitchen Rules XII)
15:00 "PREMJERA Žemiau denio" (2) (Below Deck IV)
16:00 "Seklys ir Makaulė" (29) (Toptun)
17:00 "Šviežias kraujas" (4) (The Rookie V)
18:00 "CSI. Majamis" (13) (CSI: Miami X)
19:00 "Amerikietiškos imtynės RAW" (21) (Wrestling - RAW)
20:00 "Amerikietiškos imtynės SmackDown" (21) (Wrestling - SmackDown)
21:00 Svetimšalis (Foreigner)
23:20 Visa griaunantis (k) (Demolition Man)
01:25 "Amerikietiškos imtynės NXT" (43) (Wrestling - NXT)
02:25 "Amerikietiškos imtynės NXT" (44) (Wrestling - NXT)
03:30 "Lego meistrai" (2) (k) (LEGO Masters USA II)
04:30 100 metų propagandos
05:00 Žinios
05:55 Programos pabaiga
Št - 06-22
06:00 "Iškvietimas" (16) (Vyzov III)
07:00 "Reali mistika" (38) (k) (Realnaya Mistika VI)
08:00 "Pričiupom!" (6) (k) (Just for Laughs Gags XVII)
08:30 "Pričiupom!" (7) (k) (Just for Laughs Gags XVII)
09:00 "Lego meistrai" (3) (LEGO Masters USA II)
10:00 "Kas namie šeimininkas?" (3) (It's Me or the Dog II)
10:30 Pandų mažyliai (Panda Babies)
11:45 "Daiktų gaivintojai" (8) (The Repair Shop II)
12:45 "Krovinių karai" (10) (Container Wars II)
13:15 "Reali mistika" (39) (Realnaya Mistika VI)
14:20 "Ekstrasensų mūšis" (8) (Bitva ekstrasensov XVIII)
17:00 "Pričiupom!" (5) (k) (Just for Laughs Gags XVII)
17:30 "Policijos akademija" (3) (Police Academy: The Series)
18:30 "Policijos akademija" (4) (Police Academy: The Series)
19:30 Muzikinė kaukė
22:15 MANO HEROJUS Hju Glaso legenda (Revenant, The)
00:20 Hju Glaso legenda (k) (Revenant, The)
03:20 "Nacionaliniai darbo ypatumai" (10) (k) (Osobennosti Nacionalnoy Raboty II)
04:15 "Nacionaliniai darbo ypatumai" (11) (k) (Osobennosti Nacionalnoy Raboty II)
05:00 Žinios
05:55 Programos pabaiga
Se - 06-23
06:00 "Iškvietimas" (17) (Vyzov III)
07:00 "Reali mistika" (39) (k) (Realnaya Mistika VI)
08:00 Miško atspalviai
08:30 Tauro ragas. N-7. Aktualijų laida medžiotojams. Laidos vedėjas Osvaldas Čalutka
09:00 "Lego meistrai" (4) (LEGO Masters USA II)
10:00 "Kas namie šeimininkas?" (4) (It's Me or the Dog II)
10:30 "Sezoniniai stebuklai" (1) (Seasonal Wonderlands)
11:45 "Daiktų gaivintojai" (9) (The Repair Shop II)
12:45 "Krovinių karai" (11) (Container Wars II)
13:15 "Reali mistika" (40) (Realnaya Mistika VI)
14:20 "Ekstrasensų mūšis" (9) (Bitva ekstrasensov XVIII)
17:00 "Pričiupom!" (4) (k) (Just for Laughs Gags XVII)
17:30 "Nacionaliniai darbo ypatumai" (10) (Osobennosti Nacionalnoy Raboty II)
18:30 "Nacionaliniai darbo ypatumai" (11) (Osobennosti Nacionalnoy Raboty II)
19:30 "Klarksono ferma" (1) (Clarkson's Farm)
20:45 "Didysis turas" (7) (The Grand Tour II)
22:15 Beverli Hilso policininkas 2 (Beverly Hills Cop II)
00:05 "Didysis turas" (7) (k) (The Grand Tour II)
01:30 Beverli Hilso policininkas 2 (k) (Beverly Hills Cop II)
03:35 "Iškvietimas" (16) (k) (Vyzov III)
04:30 100 metų propagandos
05:00 Žinios
05:55 Programos pabaiga