TV3 Plus

| Pridėti pasirinkimą

Šiandien - 05-28
06:30 "Drakoniukas Kokosas" ("Coconut, the Little Dragon")
06:45 "Drakoniukas Kokosas" ("Coconut, the Little Dragon")
07:00 "Drakoniukas Kokosas" ("Coconut, the Little Dragon")
07:15 "Drakoniukas Kokosas" ("Coconut, the Little Dragon")
07:30 "Dėmesio centre +" . Lietuva Aktualijos 2024. 24 sez 13 s
08:00 "Gydytoja Vera" ("Доктор Вера")
09:00 "Daktaro Komarovskio mokykla" ("Школа доктора Комаровского 8")
09:30 "Daktaro Komarovskio mokykla" ("Школа доктора Комаровского 8")
10:00 "Vieta po saule" ("Место под солнцем")
11:00 "Amazonės" ("Las Amazonas")
12:00 "Amazonės" ("Las Amazonas")
Meksika Melodrama 2016. 14 s N-7
13:00 "Grožio misija" ("Миссия "КРАСА" 2")
14:00 "Priesaika" ("The Promise 4")
15:00 "Priesaika" ("The Promise 4")
16:00 "Daktaro Komarovskio mokykla" ("Школа доктора Комаровского 8")
16:30 "Daktaro Komarovskio mokykla" ("Школа доктора Комаровского 8")
17:00 "Vieta po saule" ("Место под солнцем")
18:00 "Grožio misija" ("Миссия "КРАСА" 2")
19:00 "Kas bus - tas" ("Будь что будет")
20:00 "Tėtušiai" ("Папаньки")
21:00 "Atsargiai - šeima!" ("Arrested Development 2")
21:30 "Dienos pjūvis" . Lietuva Aktualijos 2024. 24 sez 13 s
22:00 "Agentas pagal iškvietimą" ("Опер по вызову 5")
23:00 "Apuokas" ("Филин")
00:00 "Bošas" ("Bosch"). JAV Kriminalinis, Drama 2014. 1 sez 3 s N-14
Rytoj - 05-29
06:30 "Drakoniukas Kokosas" ("Coconut, the Little Dragon")
06:45 "Drakoniukas Kokosas" ("Coconut, the Little Dragon")
07:00 "Drakoniukas Kokosas" ("Coconut, the Little Dragon")
07:15 "Drakoniukas Kokosas" ("Coconut, the Little Dragon")
07:30 "Dienos pjūvis" . Lietuva Aktualijos 2024. 24 sez 13 s
08:00 "Stebuklų medžiotojai" ("Охотники за чудесами")
09:00 "Daktaro Komarovskio mokykla" ("Школа доктора Комаровского 8")
09:30 "Daktaro Komarovskio mokykla" ("Школа доктора Комаровского 8")
10:00 "Vieta po saule" ("Место под солнцем")
11:00 "Amazonės" ("Las Amazonas")
12:00 "Amazonės" ("Las Amazonas")
13:00 "Grožio misija" ("Миссия "КРАСА" 2")
14:00 "Priesaika" ("The Promise 4")
15:00 "Priesaika" ("The Promise 4")
16:00 "Daktaro Komarovskio mokykla" ("Школа доктора Комаровского 8")
16:30 "Daktaro Komarovskio mokykla" ("Школа доктора Комаровского 8")
17:00 "Kaip ilgai aš tavęs laukiau" ("Как долго я тебя ждала")
18:00 "Skaičius ar herbas?" ("Орел и Решка. Чудеса света")
19:00 "Kas bus - tas" ("Будь что будет")
20:00 "Tėtušiai" ("Папаньки")
21:00 "Atsargiai - šeima!" ("Arrested Development 2")
21:30 "33 minutės" . Lietuva Aktualijos 2024. 24 sez 13 s
22:00 "Agentas pagal iškvietimą" ("Опер по вызову 5")
23:00 "Apuokas" ("Филин")
00:00 "Bošas" ("Bosch"). JAV Kriminalinis, Drama 2014. 1 sez 4 s N-14
Poryt - 05-30
06:30 "Drakoniukas Kokosas" ("Coconut, the Little Dragon")
06:45 "Drakoniukas Kokosas" ("Coconut, the Little Dragon")
07:00 "Drakoniukas Kokosas" ("Coconut, the Little Dragon")
07:15 "Drakoniukas Kokosas" ("Coconut, the Little Dragon")
07:30 "33 minutės" . Lietuva Aktualijos 2024. 24 sez 13 s
08:00 "Stebuklų medžiotojai" ("Охотники за чудесами")
09:00 "Daktaro Komarovskio mokykla" ("Школа доктора Комаровского 8")
09:30 "Daktaro Komarovskio mokykla" ("Школа доктора Комаровского 8")
10:00 "Kaip ilgai aš tavęs laukiau" ("Как долго я тебя ждала")
11:00 "Amazonės" ("Las Amazonas")
12:00 "Amazonės" ("Las Amazonas")
13:00 "Grožio misija" ("Миссия "КРАСА" 2")
14:00 "Priesaika" ("The Promise 4")
15:00 "Priesaika" ("The Promise 4")
16:00 "Daktaro Komarovskio mokykla" ("Школа доктора Комаровского 8")
16:30 "Daktaro Komarovskio mokykla" ("Школа доктора Комаровского 8")
17:00 "Kaip ilgai aš tavęs laukiau" ("Как долго я тебя ждала")
18:00 "Skaičius ar herbas?" ("Орел и Решка. Чудеса света")
19:00 "Kas bus - tas" ("Будь что будет")
20:00 "Tėtušiai" ("Папаньки")
21:00 "Atsargiai - šeima!" ("Arrested Development 3")
21:30 "Sveikatos DNR" . Lietuva Aktualijos 2024. 24 sez 13 s
22:00 "Agentas pagal iškvietimą" ("Опер по вызову 5")
23:00 "Apuokas" ("Филин")
Pn - 05-31
06:30 "Drakoniukas Kokosas" ("Coconut, the Little Dragon")
06:45 "Drakoniukas Kokosas" ("Coconut, the Little Dragon")
07:00 "Drakoniukas Kokosas" ("Coconut, the Little Dragon")
07:15 "Drakoniukas Kokosas" ("Coconut, the Little Dragon")
07:30 "Sveikatos DNR" . Lietuva Aktualijos 2024. 24 sez 13 s
08:00 "Grožio misija" ("Миссия "КРАСА" 2")
09:00 "Daktaro Komarovskio mokykla" ("Школа доктора Комаровского 8")
09:30 "Daktaro Komarovskio mokykla" ("Школа доктора Комаровского 8")
10:00 "Kaip ilgai aš tavęs laukiau" ("Как долго я тебя ждала")
11:00 "Amazonės" ("Las Amazonas")
12:00 "Amazonės" ("Las Amazonas")
13:00 "Grožio misija" ("Миссия "КРАСА" 2")
14:00 "Priesaika" ("The Promise 4")
15:00 "Priesaika" ("The Promise 4")
16:00 "Daktaro Komarovskio mokykla" ("Школа доктора Комаровского 8")
16:30 "Daktaro Komarovskio mokykla" ("Школа доктора Комаровского 8")
17:00 "Kaip ilgai aš tavęs laukiau" ("Как долго я тебя ждала")
18:00 "Skaičius ar herbas?" ("Орел и Решка. Чудеса света")
19:00 "Stebuklų medžiotojai" ("Охотники за чудесами")
20:00 "Tėtušiai" ("Папаньки")
21:00 "Atsargiai - šeima!" ("Arrested Development 3")
21:30 "Pasikalbėkim" . Lietuva Aktualijos 2024. 24 sez 14 s
22:00 "Mano didelės storos graikiškos vestuvės 2" ("My Big Fat Greek Wedding 2")
23:35 "Plutas" ("Плут"). Ukraina Detektyvas 2021. 1 sez 11 s N-14