07:00 Fantastinė romantinė nuotykių drama "Tūkstančiai mylių iki tavęs" (JAV, 2017 m.) (N-7)
09:00 Romantinė komedija "Viskas, ko noriu" (JAV, 2017 m.) (N-7)
11:00 Komedija "Karas su seneliu" (JAV, D.Britanija, 2020 m.) (N-7)
13:00 Fantastinė drama "Paslaptingas sodas" (D.Britanija, Prancūzija, JAV, 2020 m.) (N-7)
15:00 Fantastinis nuotykių filmas "Egipto dievai" (JAV, Australija, 2016 m.) (N-7)
17:05 Romantinė komedija "Lietinga diena Niujorke" (JAV, 2019 m.) (N-7)
19:00 Veiksmo nuotykių komedija "Beveik mirtina" (JAV, 2015 m.) (N-7)
21:00 Romantinė komedija "Vestuvių metai" (JAV, 2019 m.) (N-14)
23:00 Trileris "Nevilties valanda" (JAV, 2021 m.) (N-7)
01:00 Kriminalinė komedija "Šeima" (JAV, Prancūzija, 2013 m.) (N-14)
07:00 Romantinis draminis serialas „Chameleonas“ (5) (Ukraina, 2019 m.) (N-7)
08:00 Romantinis draminis serialas „Chameleonas“ (6) (Ukraina, 2019 m.) (N-7)
09:00 Karo drama „U311. Čerkasai“ (Ukraina, 2020 m.) (N-7)
11:00 Romantinis draminis serialas „Kateryna“ (3) (Ukraina, 2016 m.) (N-7)
12:00 Fantastinis nuotykių filmas „Tvirtovė“ (Ukraina, 2017 m.) (N-7)
14:00 Detektyvinis draminis serialas „Aš netikiu“ (3) (Ukraina, 2021 m.) (N-7)
15:00 Humoro serialas „Romeo ir Džuljeta iš Čerkasų“ (1-2) (Ukraina, 2021 m.) (N-7)
16:00 Humoro serialas „Romeo ir Džuljeta iš Čerkasų“ (3-4) (Ukraina, 2021 m.) (N-7)
17:00 Detektyvinis serialas „Varnas ir Žvirblis“ (11) (Ukraina, 2022 m.) (N-7)
18:00 Romantinis draminis serialas „Chameleonas“ (5) (Ukraina, 2019 m.) (N-7)
19:00 Romantinis draminis serialas „Chameleonas“ (6) (Ukraina, 2019 m.) (N-7)
20:00 Detektyvinis draminis serialas „Aš netikiu“ (3) (Ukraina, 2021 m.) (N-7)
21:00 Kriminalinis serialas „Kraujo broliai I“ (23) (Ukraina, 2019 m.) (N-14) / Premjera
22:00 Detektyvinis serialas „Varnas ir Žvirblis“ (11) (Ukraina, 2022 m.) (N-7)
23:00 Romantinis draminis serialas „Kateryna“ (3) (Ukraina, 2016 m.) (N-7)
00:00 Kriminalinis serialas „Kraujo broliai I“ (24) (Ukraina, 2019 m.) (N-14)
01:00 Humoro serialas „Romeo ir Džuljeta iš Čerkasų“ (3-4) (Ukraina, 2021 m.) (N-7)
06:00 "Fėja išdykėlė" ("Meine Chaosfee & ich")
Vokietija, Peru, Liuksemburgas Animacinis, Nuotykių, Komedija 2022.
07:30 "Oranžinė bažnyčia" . Lietuva Features 2022. Rež.: Ignas Grinevičius, N-7
09:30 "Dičkis šuo Klifordas" ("Clifford the Big Red Dog")
Kanada, JAV Nuotykių, Komedija, Visai šeimai 2021.
11:30 "Laukiniai protėviai" ("Early Man")
Didžioji Britanija, JAV, Prancūzija Animacinis, Nuotykių, Komedija 2018.
13:00 "Šokis svajonės ritmu" ("High Strung")
Rumunija, JAV Drama, Muzika, Melodrama 2016.
15:00 "Meškiukas Padingtonas 2" ("Paddington 2")
Didžioji Britanija, Kinija, JAV, Prancūzija Animacinis, Nuotykių, Komedija, Visai šeimai 2017. N-7
17:30 "Mėgintuvėlių karta" ("The Pod Generation")
Belgija, Didžioji Britanija, Prancūzija Komedija, Melodrama, Mokslinė fantastika 2023.
19:30 "Greiti ir įsiutę 10" ("Fast X")
Japonija, Kinija, JAV Veiksmo, Nuotykių, Kriminalinis, Mistinis, Trileris 2023.
22:00 "Kartą Niujorke" ("The Immigrant")
JAV Drama, Melodrama 2013.
00:20 "Dar po vieną" ("Drunk")
Danija Komedija, Drama 2020.
02:20 "Alkio skonis" ("Smagen af sult")
Danija Drama, Melodrama 2021. Rež.: Christoffer Boe, Vaidina: Katrine Greis-Rosenthal, Nikolaj Coster-Waldau, Flora Augusta, Charlie Gustafsson. N-14
03:40 "Genijus ir beprotis" ("The Professor and the Madman"). Belgija, Didžioji Britanija, Airija, Honkongas, Islandija, Meksika, JAV, Prancūzija Biografinis, Drama,...